fragmendid löökpillid trumm rajaots raamat basskitarr raamtrumm flööt vestern kitarr akust kitarr liim klaver klahvpill ponn elektrikitarr triangel ksülofon pianiino djembe rada laul laul
eeskujulik ettevõte

Lauluõpe

kuni 19. aastastele

Registreerime huvilisi lauluõpingutele Rajaotsas. Õpetaja on Anne-Lys Kuldmaa.Esimene kohtumine õpetajaga on 30. augustil 2019 kell 18.00, Pikk 17A, Rakveres. Individuaalõppe soovijatel palume laulmiseks ette valmistada üks laul.

Enda kohta ütleb Anne-Lys nii:

Alustasin oma muusikaõpinguid lastemuusikakoolist akordioni erialal ning pärast keskkooli jätkasin Tallinna Ülikoolis muusika osakonnas ja Otsakoolis klassikalise laulu erialal. Eelmisel aastal lõpetasin oma magistriõpingud muusikapedagoogika erialal Tallinna Ülikooli ja Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia ühisõppekaval.

Lauluõpetajana olen töötanud Taisi laulustuudios kaks väga põnevat hooaega ning lasteaia muusikaõpetajana kolm aastat. Hetkel on minu noorim laulustuudio õpilane 5-aastane ja kõige vanem 17-aastane. Repertuaar on ulatunud lastelauludest Curly Stringsi ja ABBA-ni.

Minu missioon õpetajana on tuua muusika lastele lähemale ning pakkuda neile võimalusi ennast muusikas väljendada. Eelkõige tähendab see rõõmu musitseerimisest ja sellega kaasnevast õppeprotsessist! Kutsun lapsi alustama lauluõpinguid Rajaotsas!

anne-lys

Info ja registreerimine: +372 5154247

Copyright: Toomas Rannu © 2011